Cateva Propuneri

In jos

biggri Cateva Propuneri

Mesaj Scris de FrozeNNN la data de Sam Ian 02, 2016 2:00 pm

Buna am cateva propuneri pentru voi:
1)Ar fii mai mistoo cu ammo , adica in loc de $ ammo , si un meniu care se activeaza din "M" , cand apesi pe m sa apara clasele de zobmie , arme speciale ct , zombie  etc...
2)Exista un plugin cu un fel de event pentru fiecare mapa Nemesis, Survival , Sniper , cativa cred ca le stiti
3)Este o clasa de zombie Predator(invizibil) e foarte tare clasa
4)Daca doriti sa creasca serverul trebuie sa investiti bani , o metoda sa faceti rost de cateva donatii ar fii sa bagati un plugin de VIP , cu arme speciale , cu triplu jump , cu armura , cu un laser implus etc..
5)Pentru a aduce mai multi playeri puteti sa faceti la fiecare sfarsit de saptamana un event , sau sa acordati premii in fiecare luna la cei de pe top 1 , 2 ,3

Sper sa va placa daca doriti ajutor in cautarea pluginurilor as fii bucuros sa va ajut happy
FrozeNNN

Varsta : 19
Localizare : asdasd

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

biggri Re: Cateva Propuneri

Mesaj Scris de AndreiBT la data de Sam Ian 02, 2016 3:24 pm

Eu zic că e frumos aşa cum e el ! Adică , punând toate aceste pluginuri ... l-ar aduce în faza în care ar fi la fel cu restul serverelor de zombie . E prea bine pus la punct , aşa cum e el şi eu cel puțin nu am mai găsit server să fie la fel . Cred că s-ar pierde din playeri .

Varsta : 26
Localizare : Botosani

Sus In jos

Mesaj Scris de FrozeNNN la data de Sam Ian 02, 2016 5:00 pm

AndreiBT a scris:Eu  zic că e frumos aşa cum e el ! Adică , punând toate aceste pluginuri ... l-ar aduce în faza în care ar fi la fel cu restul serverelor de zombie .  E prea bine pus la punct , aşa cum e el şi eu cel puțin nu am mai găsit server să fie la fel . Cred că s-ar pierde din playeri .
Frate eu am propus cateva pluginuri care sunt misto , si nu prea mai gaseste aceste pluginuri pe alte servere
Oricum fiecare are parere proprie iti respect opinia.
FrozeNNN

Sus In jos

Mesaj Scris de Miaunel la data de Dum Ian 03, 2016 2:40 pm

Frozen ce spui tu se numeste srevr de Zombie Plague iar ceai enumarat tu se poate pune numai pe astfel de servere in niciun caz pe BioHazard

Miaunel

Varsta : 37

Sus In jos

Mesaj Scris de FrozeNNN la data de Lun Ian 04, 2016 3:56 pm

Miaunel a scris:Frozen ce spui tu se numeste srevr de Zombie Plague iar ceai enumarat tu se poate pune numai pe astfel de servere in niciun caz pe BioHazard
Unele da dar un vip nu ar strica happy
FrozeNNN

Sus In jos

Mesaj Scris de spin la data de Lun Ian 04, 2016 5:50 pm

Contra ! serverul este bun asa cum este, de ce unii sa fie mai avantajati. Si la urma restul sa se enerveze sa zica ca "respectivul vip" este bun doar pentru ca are acel grad. Din nou, serverul este bun asa cum este.

Varsta : 24
Localizare : Bucharest

Vezi profilul utilizatorului http://steamcommunity.com/id/spincs24

Sus In jos

Mesaj Scris de petrica la data de Lun Ian 04, 2016 6:52 pm

eu as propune ca de boboteaza sa facem un concurs ... SA U SA TINEM PUTINE MINUTE PAUZA PENTRU COLECTIV SA NU SE OMOARE PLAYERII INTRE EI SI SA SE VB FRUMOS CA E O ZI SPECIALA PENTRU COLECTIV .
petrica

Localizare : CONSTANTA

Sus In jos

Mesaj Scris de VooDoo la data de Lun Ian 04, 2016 10:14 pm

petrica a scris:eu as propune ca de boboteaza sa facem un concurs ... SA U SA TINEM PUTINE MINUTE PAUZA PENTRU COLECTIV SA NU SE OMOARE PLAYERII INTRE EI SI SA SE VB FRUMOS CA E O ZI SPECIALA PENTRU COLECTIV .
happy))))))))))

Varsta : 28
Localizare : iasi

Sus In jos

Mesaj Scris de spin la data de Mar Ian 05, 2016 12:53 am

VooDoo a scris:
petrica a scris:eu as propune ca de boboteaza sa facem un concurs ... SA U SA TINEM PUTINE MINUTE PAUZA PENTRU COLECTIV SA NU SE OMOARE PLAYERII INTRE EI SI SA SE VB FRUMOS CA E O ZI SPECIALA PENTRU COLECTIV .
 happy))))))))))

happy))))

Localizare : Bucharest

Vezi profilul utilizatorului http://steamcommunity.com/id/spincs24

Sus In jos

Mesaj Scris de Miaunel la data de Mar Ian 05, 2016 10:07 pm

FrozeNNN a scris:
AndreiBT a scris:Eu  zic că e frumos aşa cum e el ! Adică , punând toate aceste pluginuri ... l-ar aduce în faza în care ar fi la fel cu restul serverelor de zombie .  E prea bine pus la punct , aşa cum e el şi eu cel puțin nu am mai găsit server să fie la fel . Cred că s-ar pierde din playeri .
Frate eu am propus cateva pluginuri care sunt misto , si nu prea mai gaseste aceste pluginuri pe alte servere
Oricum fiecare are parere proprie iti respect opinia.

acetse pluginuri le gasesti incepand de azi pe: noul nostru server de ZP ip: 109.96.250.74:27017 intra si concteazate

Miaunel

Varsta : 37

Sus In jos

Mesaj Scris de petrica la data de Mar Ian 05, 2016 11:49 pm

AR FII MA I FAIN SVR SA SE MA PUNA NISTE ARME MISO. SA SCOATA NISTE ARME CARE NU PREA JOACA PLAYERI SI SA PUNA NISTE ARME NOGII. CUM AR FI . O ARMA CU LASER, O ARMA CARE ARUNCA GRENADE, O ARMA CU FOC , SI O ARMA CARE SA FIE INVIZIBILA CUM ESTE INVIZIBILITATEA DE LA SHOP FARA SA VADA ZM CAND TRAGI CU EA . SI NISTE ARME CU LUNETA MA I MISTO.

petrica

Localizare : CONSTANTA

Sus In jos

Mesaj Scris de K1 la data de Mier Ian 06, 2016 10:51 am

Contraaaaa ! Alex lasa serverul asa cum este cui nu-i place sa numai intre !

Localizare : Craiova, Dolj, Romania

Vezi profilul utilizatorului http://steamcommunity.com/profiles/76561198142205410

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum