TEAM Scarletron si RT Fly(Scroll)

In jos

biggri TEAM Scarletron si RT Fly(Scroll)

Mesaj Scris de NicoZan la data de Sam Ian 02, 2016 6:23 pm

# 4 "Jacket" 137 STEAM_0:1:41472426  16 03:37   23    0
# 5  "Gordy" 136 STEAM_0:1:70220804  27 03:38   49    

Cum scap de ei?Acum sunt pe server au fost si mai devreme joaca amandoi in echipa:)

Este vorba de Scarletron si de Scroll acel RT Fly

Cred ca unul are si ceva aim din pacaTE .....

Intra playerii si ies ...
NicoZan

Varsta : 39
Localizare : Pitesti

Vezi profilul utilizatorului http://steamcommunity.com/profiles/76561198069632440

Sus In jos

biggri Re: TEAM Scarletron si RT Fly(Scroll)

Mesaj Scris de NicoZan la data de Sam Ian 02, 2016 6:25 pm

Daca le zici ceva sa joace corect fara echipe .. Scarletron are o boala cu cei care nu au Steam si iti raspunde sec ca nu vorbeste cu saracii happy))) probabil e dus cu pluta saracul happy))) daca ma schimb pe admin in secunda 2 ies .... mi s a luat sa le tot dau ban ca oricum au Ip dinamic sadsadsad
NicoZan

Vezi profilul utilizatorului http://steamcommunity.com/profiles/76561198069632440

Sus In jos

Mesaj Scris de NicoZan la data de Sam Ian 02, 2016 6:32 pm

Nu am ce le face ..le dau ban degeaba intra imediat cu ip si tot schimbat si ma ia la injuraturi direct .....

au iesit ...
Jacket STEAM_0:1:41472426 93.118.233.171 z
Gordy STEAM_0:1:70220804 79.114.149.177 z
au reintrat ....
sugipulagugal VALVE_0:4:1592563970 188.208.133.20
NicoZan

Sus In jos

Mesaj Scris de +satana+ la data de Sam Ian 02, 2016 11:18 pm

man, daca au ip dinamic nu se pot bana, le dai destroy pana se satura sa-si reinstaleze jocul.

Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

Vezi profilul utilizatorului http://steamcommunity.com/id/alexclaudiu2003

Sus In jos

Mesaj Scris de NicoZan la data de Dum Ian 03, 2016 11:47 am

Cred ca asa o sa fac .. nu am mai folosit destroy ul de si uitasem de ea happy Mersi ca mi ai adus aminte big grin:))
NicoZan

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitator la data de Dum Ian 03, 2016 7:49 pm

ba ia dute dracu de retardat esti asa de prost ca dai in gropi , cauta in mortii matii cu steam id finder steam id urile alea , asta e steam id meu STEAM_0:0:146651369 ,  si iti arata profilul asta http://steamcommunity.com/profiles/76561198253568466/ , ias steam id asta
STEAM_0:1:70220804 e scroll , esti asa de prost incat dai in gropi , nu imi folosi numele si cine dracu joaca pe rahatul vostru de server?
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Miaunel la data de Dum Ian 03, 2016 7:56 pm

ce ratat esti Fly1 happy))

Miaunel

Varsta : 37

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Mesaj Scris de Popix. la data de Dum Ian 03, 2016 8:02 pm

Fly1 daca nu joci ce draq cauti pe forum sa injuri, cumva te-au rugat pariniti sa fugi deacas ca nu te mai suporta si vi aici sa iti descarci nervi, ps cimitirul e foarte trist fara tine cum si durex isi cere scuze pentru nasterea ta esuata si obosita
Popix.

Varsta : 32
Localizare : Italia

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitator la data de Dum Ian 03, 2016 8:03 pm

ba voi vedeti ce retardati sunteti ? nici nu stiti cine cinei defapt
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Miaunel la data de Dum Ian 03, 2016 8:05 pm

copilasule dute si joaca Super Mario Bross esti prea disperat de viata pentru jocul asta in plmea e doar un joc invata sa fi mai civilizat
vei avea mult de pierdut in viata daca continui sa fi asa si in realitate ca in mediul virtual se vede ce fel de om esti big grin

Ultima editare efectuata de catre Miaunel in Dum Ian 03, 2016 8:06 pm, editata de 1 ori

Miaunel

Varsta : 37

Sus In jos

Mesaj Scris de Popix. la data de Dum Ian 03, 2016 8:15 pm

lai pizdit in sentiment happy) se pune pe plans si o sa se pocaiasca happy)
Popix.

Varsta : 32
Localizare : Italia

Sus In jos

Mesaj Scris de g la data de Dum Ian 03, 2016 8:34 pm

Salut, Scroll aici. (urmeaza mesaj lung, lel)
Mi-o spus si mie fly ca face putin tam-tam pe aici si am intrat sa vad, dar incerc doar o chestie mai normala...
Nico, eu cu Scarletron intram pe server ca ce e drept e unul foarte fain (in afara de arme, alea is shit).
Facem team doar pt. ca stim ca suntem acuzati de "hax" pe nedrept si oricum putem lua ban, doar ca jucam
Chestia cu config... E irelevant sa spui ca e hack daca schimbi armele rapid sau iti faci un script de bhop, pt. ca se folosesc comenzi facute de Valve, aia ce o facut jocul happy. Hacks is programelele alea exterioare care "injecteaza" in joc cacaturi...
Eu si fly suntem singuri cu config care sa fi intrat pe la voi pe server. Si putem sa nu facem team, dar sa fim bunicei nu se poate.
Fly mai omoara la spawnuri pe crossfire. Aia e o chestie ce toti playerii pro o fac. (explicatie in engleza aici http://www.ghetto.us.lt/spawns.htm )
Am vrut doar sa spun ca folosirea comenzilor jocului (numit la voi config) e aiurea sa fie numit hack.. Niciunul din noi 3 nu suntem pro, putem inceta teamul...
Aici e un om care tot face upload la demouri cu deaia pro pe youtube. Si nu siar pierde timpul sa bage videouri pt fani hl daca stiu ca aia ar avea hack...
https://www.youtube.com/user/thesacrisant

O zi buna si faceti ce vreti: discutie amicala si ajungem la o intelegere. Sau ma luati la batjocura, stergeti replyul asta, stergeti contul, ca pe a lui fly si na... Ramane totul neschimbat
(nu am stat sa vad greseli de scriere sau altele, imi e lene)
g

Varsta : 45
Localizare : Valenii Soncutei

Sus In jos

Mesaj Scris de NicoZan la data de Vin Ian 08, 2016 7:19 pm

sti cum esti tu Fly? ba faci pe oaia cuminte..te dai din Rt ..daca ti zic ca dau copy paste la ei pe forum stergi repede toata discutia..vezi ca nu ti merge sa fi oaie cuminte faci pe lupul pe serv(e bine ca ai recunoscut macar ca ai jucat in echipa) ... apoi si acum faci iar pe oaia cuminte..cred ca nici tu nu sti ce mai esti..

A zis bine cine a zis mai sus: schimba te macar fi altfel in viata reala... ca altfel o sa sfarsesti rau daca esti ca pe aici happy

Inca odata nu am nimic cu nimeni deci nici cu voi.. dar daca va incurajez sa jucati in team sau cu alte programele...se duce serverul ..pt ca nimeni nu joaca cu voi ...

Chiar acum e Scarletron pe server SteamJustice :

SteamJustice STEAM_0:1:41472426 77.81.8.162

Zic ca esti Scarletron pt ca te am salvat de un an sau doi ... cel putin asa ai intrat mereu .. uite na copy paste:

ScarleTron STEAM_0:1:41472426 93.118.201.184
No Naku Koro Ni STEAM_0:1:41472426 89.46.226.72 ??cod?
UrascSaraci1 STEAM_0:1:41472426 89.34.213.180 j

Mircea STEAM_0:1:41472426 92.114.121.121 z
NicoZan

Sus In jos

Mesaj Scris de NicoZan la data de Vin Ian 08, 2016 7:22 pm

ScarleTron(vechi) STEAM_0:0:536990765 93.118.241.139
ScarleTron STEAM_0:1:41472426 93.118.201.184
ScarleTron - 188.209.110.74
Fontaine scarletron STEAM_0:1:41472426 93.118.200.145
Jmacher Ku Steam STEAM_0:1:41472426 89.46.226.172
Razatoare STEAM_0:1:41472426 46.102.36.156
NicoZan

Sus In jos

Mesaj Scris de NicoZan la data de Vin Ian 08, 2016 7:25 pm

astea sunt de prin 2013 2014 dear Scarletroane happy ma rog poate nu esti tu ..doar iti foloseste nicknameul dar.. de ce te ataci asa rau atunci daca nu esti tu ?si te a anuntat prietenul de ai venit pe aici? big grin Pai Fly a recunoscut ca face echipa cu tine... tu nu recunosti nemeca?winkingbig grin
NicoZan

Sus In jos

Mesaj Scris de NicoZan la data de Vin Ian 08, 2016 7:35 pm

Sau altfel ..daca nu esti tu ..atunci e unul cu nickname ul de Scarletron ..asa a intrat de la inceput si acum intra cu alte nume .. happy dar acu serios ..la felul cum ai intrat si ai inceput sa vorbesti ... e clar ca tu esti altfel nu te atacai asa rau Scarle..sau ma rog oi fi FLY ala tu poate habar nu ai de ce se intampla aici happy))
NicoZan

Sus In jos

Mesaj Scris de VooDoo la data de Vin Ian 08, 2016 10:14 pm

am intrat si eu intr o seara c ana pe svr si era unul de rupea stilul, tragea din toate poziltile, si am impresia ca era Fly, ca mi a zis ca " ba nu stii cine s eu?" ca eu cu Ana il acuzam de cod, si Alex stie bine cum joaca ana si cu mine counter, deci nu suntem asa slabi la cross, pana la urma m am enervat si am iesit, avea 30 si ceva cu 1 sau 2

Varsta : 28
Localizare : iasi

Sus In jos

Mesaj Scris de NicoZan la data de Vin Ian 08, 2016 10:56 pm

Cum o mai fi sa joc CS ca mi ai adus aminte WooDoo happy)) am jucat tin minte vreo 3 ani CounterS (dupa vreo 2 ani de jucat incepusem sa joc foarte bine)..dar m am lasat in favoarea HL ului si biliardului happy)))
NicoZan

Sus In jos

Mesaj Scris de VooDoo la data de Vin Ian 08, 2016 11:33 pm

si eu joc de mult cs, acum vreau sa mi cumpar global offensive, is curios cum e, abia astept tongue

Varsta : 28
Localizare : iasi

Sus In jos

Mesaj Scris de Fly^RT la data de Sam Ian 09, 2016 11:36 am

Bai , nu ne mai acuzati pentru ca am evoluat mult , si voodoo tu nici macar nu stiii cum se joaca jocul defapt winking , ce cod vedeai tu la mine era in chat chestia cu bhop script find , e pentru sarituri nu pentru aim , si pe crossfire tu bun? mapa aia se joaca altfel , stiu respawnurile si ordinea unde revii , pun tinta acolo cu 2 secunde inainte sa revii tu , deci nici wall nu imi trebuie nici aimbot ! CS nu e ca HL . degeaba esti bun acolo , aici e mult mai greu !
@nicozan , Fly si Scroll suntem doi diferiti , in acelasi clan , scarletron la fel , desi nu il cunosc, si nu stiu nicozane dar sar putea sa ai obtiunea aia cu ss , fane ss cand jucam si cerene printurile sa vezi daca avem sau nu ceva ,RT  server de asta e cel mai populat , pentru ca acolo sunt admini care stiu ce e pro sau hack !

In loc sa ne cereti ajutorul sa va invatam jocul defapt , voi ne acuzati , nu aveti decat sa faceti ce vreti si sa va plangeti unde doriti , sunt jucatori mult mai buni ca mine sau scroll dar noi ii respectam , nu ii acuzam!
Fly^RT

Varsta : 25
Localizare : boot camp

Sus In jos

Mesaj Scris de NicoZan la data de Dum Ian 10, 2016 4:42 pm

uite sincer... te intreb,... tie ti se pare normal sa joci un joc in care tu pui tinta acolo unde apare un player cu 2 secunde inainte ..deci el moare direct? Ce plm distractie mai ai sa te joci un joc daca tu esti cu tinta acolo unde apare cu 2 secunde inainte? rolling on the floor))))))))))))) exact de asta nu se mai joaca lumea noua(incepatorii) HalfLife ca sunt niste muisti de playeri PRO care uzeaza tot ce se poate uza in HL numai pentru o bucurie mincinoasa de a face fraguri si de a omora continuu pe banda rulanta happy))) Este exact ce vreau eu sa nu fie pe server la noi ..sa ramana Hl ul ala care l stiu eu ala pur ..cand radeai si te incurcai in arme ..sarituri ..in bombite ... apoi venea altul si te omora ... da cum sa ti se mai intample toate asta(distractia jocului) cand vin 2 "PRO" ca tine si Scarletron...incep cu basini pe server " nu vb cu saracii fara STEAm" de parca numai ei ar avea STEAM happy) si au tintele cu 2 secunde inainte pe respawn happy)) si pe deasupra mai fac si TEAM !! happy))) si apropo nu stiu cine e rt fly sau Scroll... ca zici tu ca nu e acelasi.. dar stiu ca pe server RT Fly si Scroll au fost acelasi player..si vezi ca TU AI ZIS CA ESTI SCROLL in postul dinainte inainte sa l editezi(stergi happy))))winking winking

Da eu zic sa incheiem... noi avem reguli ..care sunt simple si de bun simt(care dau sanse egale si noilor veniti in joc)..joci dupa ele esti binevenit..nu joci..ramai la RT cu mult drag winking si.. ce sa mai zic .. HAPPY 2016 winking
NicoZan

Sus In jos

Mesaj Scris de Fly^RT la data de Dum Ian 10, 2016 5:53 pm

Bai si eu am fost incepator cum sunt si altii cu toti vream sa ajungem pro , chiar si tu , doar ca nu multi pot , pentru ca jocul ala are nevoie sa il gandesti , asta face diferenta intre pro si noob , sa joci cu tactica nu sa se duci unde vezi coridor liber , cine nu poate sa ramana noob , si chestia cu eu si scroll=1 persoana , iti arat cu frumosul daca nici acum nu intelegi inseamna ca esti foarte retard de nu recunosti ca te intesi!
Scroll- http://steamcommunity.com/profiles/76561198100707337/
Fly- http://steamcommunity.com/profiles/76561198253568466/
Scarletron- http://steamcommunity.com/id/blzro/

Si inca ceva , puneti alt nick name si intra pe servere si intreaba asa de tine , adica nizocan , si vei vedea ce zic toti de tine , nu inteleg ce-i cu tine omule , ori nu te duce capul ori te implici prea mult pentru un joc ! Si aia care se cred zmei in hl stiu unde sa ma gaseasca!
Fly^RT

Sus In jos

Mesaj Scris de NicoZan la data de Lun Ian 11, 2016 4:11 pm

Eu am inceput aici printr o simpla reclamatie ca sunt 2 playeri care fac TEAM pe server happy) si incalca o anumita regula happy)
Tu ai venit si :"ba ia dute dracu de retardat esti asa de prost ca dai in gropi , cauta in mortii matii" .. happy))
dupa care ai recunoscut ca jucai in TEAM ..dar ti ai revenit repede si ai inceput iar cu jignirile: "sunt un noob ca imi doresc sa ajung PRO dar am ramas tot noob happy)))))))))))))))))
 Maine poimaine parca vad ca te duci pe afara ..si uite asa, cu alde din astia, ne facem de ras,sau ne fac toti tigani, pentru astfel de specimene happy) ca ei in loc sa gandeasca sau sa respecte regulile casei,,ei le incalca si daca sunt prinsi cu lebada pe foc:))) ei mai intai injura:)) apoi te fac prost happy))) si apoi iti da si lectii cum sa perpelesti lebada la foc mic happy))sau cum sa prinzi multe lebede la respawn:))))

Ce am avut de zis am zis in postul anterior ..restul ce zice el.. chiar nu ma mai cobor la mintea lui "PRO" si "evoluata mult" happy
NicoZan

Sus In jos

Mesaj Scris de Fly^RT la data de Lun Ian 11, 2016 4:32 pm

si faceam eu team ? cumva aveai steam id meu de iti arata acel profil ?
Fly^RT

Sus In jos

Mesaj Scris de NicoZan la data de Lun Ian 11, 2016 5:29 pm

Tu singur ai recunoscut ca ai intrat si cu numele de scroll:)))) in postul anterior ala in care aveai ceva cu mine: "NicoZan here you are" .Hai ca sti tu, ala care l ai sters dupa ce ti am zis ca te fac de cacao dand copy paste la Rt pe forum happy) si in care ne faceai inapti happy) da vad ca behai mult pe aici, pe la inapti happy))))

Eu aici nu dau Steam id ... eu dau doar ce am la indemana: nickname ul de pe server , Ip ul cu care s a intrat ..
de exemplu: ScarleTron a fost cu:
STEAM_0:1:41472426 93.118.201.184
si cand juca in Team cu:
Jmacher Ku Steam STEAM_0:1:41472426 89.46.226.172
si de cam 2 3 ani cand intra ii apar astea ..deci tu ce zici e aceeasi persoana sau nu? happy))))
si a doua persoana de TEAm a fost cu :
Istvan Endre STEAM_0:1:70220804 5.15.171.193
si mai inainte cu cateva luni la noi pe server a fost de n ori unul pe nume :
Scroll STEAM_0:1:70220804 79.114.149.145

A? tu ce zici dupa ce vezi astea tu ce crezi? aa aa? happy)))))))))))e aceeasi persoana?Cum am dedus ca acest scroll ar fi Rt Fly ai fi tu? pai tu ai zis happy))))))) ca ai intrat si cu scroll happy))

Sa nu mai zic ca mai sus intra unul cu nume G happy) care se da Scroll si vrea intelegere si pace happy)))) si zice ca ar fi jucat el, Scroll, cu unul Fly in Team la noi pe server happy)))))))))))

Pt mine e TOPIC INCHIS.Nu mai raspund ! Deschide ma topic nou si vino cu alte acuzatii ca observ ca ai un mare cosmar tu pe nume NicoZan:)))) happy))) asta ca sa te mai bag in seama happy)))
NicoZan

Sus In jos

Mesaj Scris de Fly^RT la data de Lun Ian 11, 2016 10:12 pm

ba stii care e faza?
Posteaza pe RT forum ok ? sa vezi si tu ce idiot esti

Esti asa idiot ca nu poti cauta cu steam id finder steam id-ul , hai chiar iti dau linkul si la forum , toti te stiu de idiot;)
Fly^RT

Sus In jos

Mesaj Scris de NicoZan la data de Mar Ian 12, 2016 12:12 am

Da tu ce crezi ca in loc sa stau de familie,de serviciu, de afaceri, de micile mele hobby uri (printre care si HL),sa stau de capul la toti prostii care nu au ce face decat sa injure pe aici ? happy)))))))))))) du te ma n plm de fraier:))))))))) Connect r au trecut vreo 2 ani si esti exact acelasi om care ai fost muit de aici in incercarea ta disperata de a ma ataca pe mine happy)))) si acuma esti exact la fel injuri.. jignesti..te dai mare ...
Auzi sa caut eu nu stiu ce.. datele alea nu mint ..e aceeasi persoana lol ..acu ca esti tu sau nu, asta tu sti. Sau scarletron e X sau Y ma doare pe mine in pl de cine e.Important pt mine e ce a facut pe server la noi winking intelegi? la ce plm sunt eu idiot ca nu pot? sa caut cu steam id finder? esti sigur ca nu pot? happy)))))))) ai sa mi sugi pl sa mori tu ma ca nu stiu sau nu pot sa caut happy))))))))))) ba nu am de ce sa caut happy)))) e unul Scarletron, care e o singura persoana de cand intra pe server..cuminte sau nu, stiu ca e o persoana..aceeasi(il dau de gol niste date)Ca are steam sau nu sau pe ce nume, fix in pl ma intereseaza winking
 Acu ca te ai bagat tu in seama pe aici ca prostul ..si incepi sa zici ca nu ai fost tu... plm daca sti prost eu ce sa ti fac happy))) treb sa taci lol .. da tu ai venit sa behai pe aici nu eu:)))
NicoZan

Sus In jos

Mesaj Scris de NicoZan la data de Mar Ian 12, 2016 12:39 am

Ba si altceva.. la cum zici tu ca toti ma stiu , sau sa intreb de servere mine.. Ma da chiar sunt cunoscut inseamna happy)) acu ca sunt idiot sau nu.. sti tu cum e cu vulpea si strugurii acri;)
Acum serios sunt sigur ca aia habar nu au de NicoZan.. probabil le ai zis tu ce ai patit pe aici ce de ple ti ai luat in gura si i ai pus in tema ca daca apare vreunul NicoZan sa ma ia si ei la misto happy))))
De parca eu sa sti ca as fi prost sa stau de capul la un copil putin bolnavior si sa ma duc nu stiu pe ce forum happy)) nu e deajuns ca mi am pierdut acum 5 minute cu tine? happy)) Vorba aia daca mi ar fi iesit prima futere aveam nepotel mai mare ca tine sau precis daca mai vedea pe strada mi ai zice BunaZiua sa traiti happy) happy)) si aici in online esti zmeu happy)
si..sa inchei.. idiot ori esti tu ca nu te duce mintea (zic Doamne Fereste)...ori familiacare te a neglijat si care ti a dat proasta crestere..sti tu aia 7 ani de acasa..
Nicozan here you are ? hai plt ne ardem in engleza si prostia e in capul tau cat anglia;) sa ti dau la muie sa te caut apoi cu IdSTM Finder:)))
Si daca imi comenteaza cineva de pe forum limbajul meu de acum, in minutul doi imi inchid contul si renunt si la admin .si nu glumesc, nu ma dau mare, dar mi s a luat de toti muistii astia care nu stiu sa deschida gura dar stiu sa injure..aici sau pe server:)winking Acum hai gata ca o dau pe visinata;)
NicoZan

Sus In jos

Mesaj Scris de Fly^RT la data de Mar Ian 12, 2016 11:03 am

Esti un ratat si aici si in viata reala! Scrii romane degeaba , nu esti interesant deloc winking
Fly^RT

Sus In jos

Mesaj Scris de g la data de Mar Ian 12, 2016 4:06 pm

Nico, nu stiu ce tot vorbesti cu fly, nu stiu ce crezi, dar totusi: Scarletron, Fly si eu (Scroll), suntem 3 diferiti.
Poti raspnde la chestia cu configul mai sus? Primul meu reply in care ziceam ca un config e numai cu comenzi de la joc...
Si am zis ca putem inceta cu teamul, ca nu e asa greu sa joci singur.
Ce altceva vrei sa nu facem daca tot vrem sa intram pe server doar ca sa ne bucuram de un server ok?
g

Sus In jos

Mesaj Scris de Fly^RT la data de Mar Ian 12, 2016 5:10 pm

lasa-l scroll , e retard , nu ai ce ii cere!
Fly^RT

Sus In jos

Mesaj Scris de NicoZan la data de Mar Ian 12, 2016 6:59 pm

Nici nu am zis eu ca ati fi toti 3 aceeasi persoana.. Fly asta a zis ca a intrat si cu scroll numele(intr un post anterior pe care si l a editat -sters tot) happy) eu am zis ca unul scroll care a intrat mai demult pe la noi pe server a intrat si acum mai de curand si a facut team cu Scarletron(evident cu alte nume scrise de mine mai sus)  

Ca sa joci la noi pe server nu ai voie in TEAM sau cu cfg ..
De raspuns la treaba cu CONFG vb cu +satana+
Iar daca esti din RT te rog tine ti cacatii in lesa ;)ca vorbesc prost jignesc pe aici apoi sterge tot si va baga si pe voi la inaintare happy)

Ultima editare efectuata de catre NicoZan in Mier Ian 13, 2016 12:38 am, editata de 1 ori
NicoZan

Sus In jos

Mesaj Scris de Fly^RT la data de Mar Ian 12, 2016 9:38 pm

era |-RT-|Fly desteptule , contul
Fly^RT

Sus In jos

Mesaj Scris de g la data de Joi Ian 14, 2016 6:38 pm

Ok Nico, merci de raspuns happy
Btw, nu prea am eu ce sa ii fac lui fly.. Nu am nimanui ce sa ii fac din rt, ca is un simplu membru, nu am un rol mare happy)
g

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum