Propunere REGULAMENT !

In jos

biggri Propunere REGULAMENT !

Mesaj Scris de AndreiBT la data de Lun Ian 25, 2016 2:00 pm

In ultimul timp  , unii playeri si-au cam luat-o in cap , asa ca propun urmatoarele sanctiuni

-Pentru injurii / jigniri la adresa playerilor /adminilor sa se sanctioneze cu gag/llama / ban 30 min
-Pentru cei ce fac pe afk sau stau la panda slay
-Cei ce pun lm-uri dupa terminarea rundei si omoara alti playeri sa primeasca slay/kick / ban 5 min
-Fara comentarii asupra adminilor ! toate reclamatiile se fac pe forum nu pe server / gag /llama
-Fara presiune pe admini, ca nu va plac hartile, sau sa schimbe harta / gag

----Pentru ADMINI ----

-Adminii cand vor da un ban /fface , sunt obligati sa treaca spectator si sa posteze ban`ul ( MIAU sa faci un topic cu DE CE AM DAT BAN , daca se poate )
-Fiecare admin isi face treaba in directia lui, nu se baga nimeni peste nimeni, daca unu greseste o face pe responsabilitatea sa.
-Adminii trebuie sa argumenteze parerile lor de PRO! sau CONTRA! acordate la cereri admin sau in alte topicuri !

---- Pentru FORUM ----

- Utilizati corect limba romana ,folositi cuvinte intregi, virgula, punctul si cratima. NU FOLOSITI limbaj de chat!
-Nu faceti misto-uri la orice tip de cerere/reclamatie ( salut VooDoo, ce mai faci ? )
-Toti membrii sunt tratati la fel, indiferent de gradul lor.
-La cererile de admin , sa aiba dreptul si playerii sa dea un PRO sau CONTRA !

------------
Si o nelamurire : Daca esti ZM , este permis sa faci block la intrare cu lm rosu apoi sa iei antidote ?
-------------------
Astept pareri din partea ownerilor si adminilor ! Eventual , veniti si voi cu propuneri . thumbs up

Varsta : 27
Localizare : Botosani

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

biggri Re: Propunere REGULAMENT !

Mesaj Scris de DRYincing la data de Lun Ian 25, 2016 3:05 pm

Mai am eu o propunere: Daca se poate face ceva si fazelor cu pusu laserului peste alt laser. thumbs up
DRYincing

Varsta : 20
Localizare : Targu-Jiu

Sus In jos

Mesaj Scris de AndreiBT la data de Lun Ian 25, 2016 3:24 pm

DRYincing a scris:Mai am eu o propunere: Daca se poate face ceva si fazelor cu pusu laserului peste alt laser. thumbs up
Asta pentru frustrati ca SnooP silly

Si apropo de SnooP ( asta pentru cine se simte ) , daca primeste ban , lasati-l asa sau sa hotarasca ownerii daca sa primeasca unban sau nu. De asta este bine sectiunea "DE CE AM DAT BAN? " si revin din nou la regula cu "Fiecare admin is face treaba in directia lui , sa nu se bage nimeni peste nimeni "

Varsta : 27
Localizare : Botosani

Sus In jos

Mesaj Scris de DRYincing la data de Lun Ian 25, 2016 4:54 pm

Nu ma refer doar la SnooP. Sunt multi care fac asta. Daca le zic ceva, incep sa sara coarda. Asa cum zicea si SnooP, eu inventez regulament nou, si ca el pune unde vrea. big grin
DRYincing

Varsta : 20
Localizare : Targu-Jiu

Sus In jos

Mesaj Scris de Ready ? la data de Lun Ian 25, 2016 6:29 pm

Pro, cu exceptia postarii ban-urilor sau ff-urilor... pe forum . happy
Ready ?

Varsta : 19
Localizare : Galaţi

Sus In jos

Mesaj Scris de Sorin_Sorinel la data de Lun Ian 25, 2016 6:50 pm

AndreiBT a scris:
DRYincing a scris:Mai am eu o propunere: Daca se poate face ceva si fazelor cu pusu laserului peste alt laser. thumbs up
Asta pentru frustrati ca SnooP silly

Si apropo de SnooP ( asta pentru cine se simte ) , daca primeste ban , lasati-l asa sau sa hotarasca ownerii daca sa primeasca unban sau nu. De asta este bine sectiunea "DE CE AM DAT BAN? " si revin din nou la regula cu "Fiecare admin is face treaba in directia lui , sa nu se bage nimeni peste nimeni "

Si frustat ca SnooP sunt eu!!! ia du te drak de tigan ca puti de mori pe forum dute pe alt forum de paracios si de mincinos
Sorin_Sorinel

Varsta : 13
Localizare : ramnicu sarat

Sus In jos

Mesaj Scris de Alexa la data de Lun Ian 25, 2016 7:31 pm

Sorinel Pustiu,eu zic sa iti vezi de treaba. Nu te baga tu unde nu e bine. Eu zic sa inveti ca sa treci clasa. Mamicuta ta stie cum injuri cand stai la pc?
Alexa

Varsta : 23
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Mesaj Scris de WoLF la data de Sam Apr 16, 2016 3:30 pm

Regulamentul a fost facut cu cap de niste persoane cu cap nu se schimba regulamentu.
WoLF

Varsta : 34
Localizare : Ferentari / Bucuresti

Vezi profilul utilizatorului http://steamcommunity.com/id/gabi_unicul

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum