Arme noi in HL1

In jos

biggri Arme noi in HL1

Mesaj Scris de Jenny la data de Dum Feb 14, 2016 11:58 am

Inainte de a-mi spune parerea aici, am vrut sa fac un sondaj in randul jucatorilor, sa vad daca sunt de acord cu scoaterea armei RPG7 de pe toate hartile; apoi as fi scris ca fiind vocea majoritatii big grin ...dar am renuntat.
Cine-s eu sa fac asta? confused
Parerea mea este ca RPG7 trebuie scoasa de pe toate hartile, nu doar de pe cele mici (asta pentru a evita o alta discutie care ar aparea inevitabil si anume:care sunt hartile mari si care sunt cele mici). winking
Jenny

Varsta : 51
Localizare : C-lung Moldovenesc

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

biggri Re: Arme noi in HL1

Mesaj Scris de Miaunel la data de Dum Feb 14, 2016 7:29 pm

CONTRA e cea mai smechera arma de pana acu vazuta pe srevrul de hl

Miaunel

Varsta : 37

Sus In jos

Mesaj Scris de NicoZan la data de Dum Feb 14, 2016 8:26 pm

sincer si mie a inceput sa mi placa big grin da e post facut identic cu si despre arme happy) in fine mai dau cu parerea aici :
harti mici gen s_alley dm_snow ,depotarena,annopus chiar si crosfire,bazooka3,batle_royale,kilbox6660 sunt PRO adica e nasol rau cu RPG7 in mana:happy)

Harti mari gen 7castlle, dm_scorpion,big_city, knightbattle,macrocampus,dead-dust2 sunt CONTRA e chiar binevenita happy Vb lu Mieunelul smechera rau arma happy miauuuuu tongue
NicoZan

Varsta : 40
Localizare : Pitesti

Vezi profilul utilizatorului http://steamcommunity.com/profiles/76561198069632440

Sus In jos

Mesaj Scris de Jenny la data de Lun Feb 15, 2016 7:09 pm

Miaunele,iti place sa fii tot timpul contra? Daca pun o poza cu mine , o sa fii pro batting eyelashes ? (Glumeam).
Sa revenim la subiect. Tu esti jucator ocazional (de duminica as putea zice) de HL, iar atunci cand joci alegi tot timpul harta XXX. Pe harta aia nici macar nu erau puse armele noi ( acum s-ar putea sa fie !! ).
Te provoc sa jucam intr-o duminica big grin  pe dm_snow sa vezi si tu cum este...
Sigur ca administrator al acestui server parerea ta conteaza ,dar ca jucator de HL  nu! tongue
Jenny

Varsta : 51
Localizare : C-lung Moldovenesc

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

Permisiunile acestui forum: