Condoleante Dumnezeu sa te pazeasca in pace......Miaunelll

In jos

biggri Condoleante Dumnezeu sa te pazeasca in pace......Miaunelll

Mesaj Scris de vinx2 la data de Lun Mar 14, 2016 8:50 am

A luptat din rasputeri cu suferinta, a luptat si a pierdut. S-a stins cu ochii inlacrimati si privirile pline de deznadejde si durere. A lasat in urma lui un gol imens. Singurul loc, de unde nu il poate lua nimeni este inima noastra si unde va ramane vesnic. Dumnezeu sa-l odihneasca in pace!
vinx2

Varsta : 30
Localizare : Iasi

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

biggri Re: Condoleante Dumnezeu sa te pazeasca in pace......Miaunelll

Mesaj Scris de Gabriel la data de Lun Mar 14, 2016 11:14 am

Azi am aflat si eu .Dumnezeu sa-l odihneasca crying sad

Varsta : 20

Sus In jos

Mesaj Scris de spin la data de Lun Mar 14, 2016 12:08 pm

Nu imi vine sa cred. Ii simteam lipsa si nu stiam ce se intampla. Dumnezeu sa te odihneasca prietene ! sad

Varsta : 24
Localizare : Bucharest

Vezi profilul utilizatorului http://steamcommunity.com/id/spincs24

Sus In jos

Mesaj Scris de Sorin_Sorinel la data de Lun Mar 14, 2016 12:15 pm

Condoleante sad Miau sad( Dar ce s a intampat?
Sorin_Sorinel

Varsta : 13
Localizare : ramnicu sarat

Sus In jos

Mesaj Scris de edymihart la data de Lun Mar 14, 2016 3:34 pm

Dumnezeu sa-l odihneasca in pace. ! Ai fost si o sa fii mereu in sufletul nostru, adio, prieten drag.  crying crying crying crying
edymihart

Varsta : 18

Sus In jos

Mesaj Scris de oitza de roz la data de Lun Mar 14, 2016 3:44 pm

Azi am aflat si eu .Dumnezeu sa-l odihneasca nici mie nu imi vine sa cred asa ceva a fost un om bun a lupat sa fie un om bun dar in viata zici ca esty puternic dar pe o parte ce-i in sufletul omului nu poti sa sti ce-i in sufletul lui ce pot sa spun o sa raman toata viata pana cand pot sa mai jok si eu cs sa raman cu numele rip.miaunel daca eram dumnezeu a-l aduceam la viata pe miaunel daca eram dumnezeu ca era un om bun ... bun rau cum era.. era prietenul nostru imi pare sincer rau cand am auzit azi nu imi venea sa cred pe cuvantu meu am ramas masca cand am auzit offf dumnezeule mare ai mare grije de el era un om bun si mereu cand ma duc la biserica ia prind cat o lumanare offf doamne doamne sad((((
oitza de roz

Varsta : 35
Localizare : constanta

Sus In jos

Mesaj Scris de oitza de roz la data de Lun Mar 14, 2016 3:45 pm

in fie care sabata cand ma duc la biserica ia prind cat o lumanare si duminica la fel
oitza de roz

Sus In jos

Mesaj Scris de Deea la data de Lun Mar 14, 2016 5:02 pm

Miau, un om bun, un om ajutator, un om amuzant, un om unde rar gasesti in lumea asta. El m a ajutat cu adminul, cu zmbio, cu absolut tot. Am plans si inca o sa mai plang pentru el. Dumnezeu sa l odihneasca in pace si condoleante familiei ! crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying
Deea

Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Mesaj Scris de Ready ? la data de Lun Mar 14, 2016 5:41 pm

Condoleante familiei..A fost un om bun sad Mereu va ramane in sufletele noastre ! Odihneste-te in pace sad !!
Ready ?

Varsta : 18
Localizare : Galaţi

Sus In jos

Mesaj Scris de petrica la data de Lun Mar 14, 2016 6:38 pm

AM APROAPE 6 LUNI PE ACEST SVR SI AM JUCAT CU EL PE SVR SI AM VAZUT CA E UN OM DE TREABA DUMNEZEU SA TE ODHINEASCA IN PACE praying praying praying praying praying praying praying praying MIAUNEL : ESTI SI VEII FII IUBIT DE MULTA LUME ODHINESTE IN PACE no talking
petrica

Varsta : 26
Localizare : CONSTANTA

Sus In jos

Mesaj Scris de oitza de roz la data de Lun Mar 14, 2016 7:26 pm

crying crying crying crying crying crying crying crying crying
oitza de roz

Sus In jos

Mesaj Scris de Sorin_Sorinel la data de Lun Mar 14, 2016 8:18 pm

Imi pare rau , akm nimeni nu mai poate lua nimeni admin sad crying crying crying crying
Sorin_Sorinel

Varsta : 13
Localizare : ramnicu sarat

Sus In jos

Mesaj Scris de Popix. la data de Lun Mar 14, 2016 9:10 pm

Sa'mi bag pl daca nici acum nu'mi vine sa cred ca el a facut asa ceva, dumnezeu sa te odihneasca in pace Marian crying crying
Popix.

Varsta : 32
Localizare : Italia

Sus In jos

Mesaj Scris de petrica la data de Lun Mar 14, 2016 11:40 pm

SEDAT CU M PLM MA I TE GANDESTI LA ADM IN MOMENTUL DE FATA TU SE VEDE CA ESTI CU CAPUL COPILE. EU DACA ERAM IN LOCUL TAU TACEAM NAIBII DIN GURA . UN OM CARE A TRECUT PRIN VIATA , A TRECU SI PRIN BINE SI PRIN RAU . DUMNEZEU SA TE ODHINEASCA IN PACE . CU REGRETE ZMENTA VALOARE.
petrica

Localizare : CONSTANTA

Sus In jos

Mesaj Scris de play.miaunel la data de Mar Mar 15, 2016 9:41 am

petrica macar in memoria lu miaunel sa vorbiti si voi mai civilizat macar daca pana sa treaca 40 de zile sa vorbiti si voi mai frumos dece na-m dormit toata noaptea ma-m gandit nu mai la miaunel saracu dumnezeu sa fie alaturi de tine maiaunel acolo unde esty dumnezeu sa te ierte amin
play.miaunel

Localizare : 1982

Sus In jos

Mesaj Scris de play.miaunel la data de Mar Mar 15, 2016 9:53 am

dumnezeu sa te odihneasca in pace crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying
play.miaunel

Sus In jos

Mesaj Scris de play.miaunel la data de Mar Mar 15, 2016 10:34 am

Condoleante Dumnezeu sa te pazeasca in pace......Miaunelll
play.miaunel

Sus In jos

Mesaj Scris de NicoZan la data de Mar Mar 15, 2016 8:05 pm

Greu de scris ceva ...Nu mi vine sa cred ca scriu pt el asa ceva..... Miaunel in sus , Miaunel in jos , cam asa ere El aici pe Forum .... Eu inca nu cred .. astept inca sa l intalnesc sa bem un vin de Stefanesti happy .... Condoleante si sa se Odihneasca in Pace .Nu am sa te uit niciodata indiferent de cat voi juca HL !!!
NicoZan

Varsta : 40
Localizare : Pitesti

Vezi profilul utilizatorului http://steamcommunity.com/profiles/76561198069632440

Sus In jos

Mesaj Scris de Jenny la data de Mar Mar 15, 2016 9:57 pm

Avem timp pentru toate.
Sa dormim,sa alergam in dreapta si-n stanga,sa regretam c-am gresit si sa gresim din nou,
Sa-i judecam pe altii si sa ne absolvim pe noi insine,
Avem timp sa citim si sa scriem,sa corectam ce-am scris,sa regretam ce-am scris,
Avem timp sa facem proiecte si sa nu le respectam,
Avem timp sa ne facem iluzii si sa rascolim prin cenusa lor mai tarziu.
Avem timp pentru ambitii si boli,sa invinovatim destinul si amanuntele,
Avem timp sa privim norii,reclamele sau un accident oarecare,
Avem timp sa ne-alungam intrebarile,sa amanam raspunsurile,
Avem timp sa sfaramam un vis si sa-l reinventam,
Avem timp sa ne facem prieteni,sa-i pierdem...
Avem timp sa primim lectii si sa le uitam dupa-aceea,
Avem timp sa primim daruri si sa nu le intelegem.
Avem timp pentru toate.
Nu e timp doar pentru putina tandrete
Cand sa facem si asta MURIM.
                    ADIO jucatorul meu de duminica !
Jenny

Varsta : 50
Localizare : C-lung Moldovenesc

Sus In jos

Mesaj Scris de JoHnNy la data de Mar Mar 15, 2016 10:28 pm

Nu se poate înţelege cât de grea e despărţirea, decât atunci când o fiinţă dragă pleacă de lângă noi. O cauţi şi nu o găseşti, o strigi şi nu te aude, o aştepţi şi nu mai vine. Ne rămâne doar amintirea şi un dor nestins în inimă.
Dumnezeu să-l odihnească în pace, iar pe cei rămaşi să-i mângâie
JoHnNy

Varsta : 32
Localizare : Pantelimon

Vezi profilul utilizatorului http://steamcommunity.com/profiles/76561198139869115/home http://sanavitconsult.com/

Sus In jos

Mesaj Scris de +satana+ la data de Mar Mar 15, 2016 11:16 pm

Unul dintre cei mai buni tovarasi ai mei, in viata nu poti avea in acelasi timp mai mult de maxim 5 tovarasi buni, ca fratii, sa nu ai secrete unul fata de celalalt, fara barfe, sa va ajutati si sa va cinstiti, etc. Ne vedeam de 2-3 ori pe an cate 3 zile, biliard, club, gratar, bautura, muzica la maxim, etc., vorbeam la telefon odata la 2-3 zile cate 30 minute, numai caterinca, radeam o gramada, bancuri, glume, etc, faceam probe la servere cand bagam pluginuri noi, el a facut acest forum de la 0, ca sa vedeti cata incredere avea in mine, parola lui de admin era si parola de la Fb... banuiam ca asa este dar nu am intrat niciodata pe profilul lui in 4 ani de cand ne cunoastem.... Acum am vrut sa intru si din pacate si-a schimbat-o acum o saptamana, asa mi-am dat seama ca era parola de admin la Fb, vroiam sa vad cu cine si ce a vorbit in ultimele zile... pe servere a intrat ultima data pe 4 martie, eu am vb cu el pe 8 martie si s-a sinucis pe 13 martie sad El nu avea alti prieteni inafara de cativa jucatori de pe servere si cu mine, toti il respingeau deoarece il considerau in mai multe feluri (retardat, gay, ciudat, urat, etc.) fara sa vada ce fel de om este in realitate... La munca faceau caterinca de el toate colegele lui, il faceau in toate felurile exceptand conditiile de lucru umile, era obligat sa-si lase telefonul in vestiar si-l lua dupa program, va dati seama ce puscarie... O adevarata drama, mama lui a murit cand avea el un an sau mai putin si taicasu l-a dus la orfelinat, dupa cativa ani a fost adoptat de matusa lui, o doamna foarte educata care l-a crescut foarte bine, respectuos si curat. Regret enorm ca din 8 martie pana pe 13 martie nu am mai luat legatura cu el sad am muncit in fiecare zi pana la 21:30, treburi personale, am un hobby mai nou, mi-am montat 3 statii pe 4 canale, subwoofere, boxe, cabluri, etc. si ma simt vinovat, fiind singurul lui tovaras cum el mi-a spus de mai multe ori, vreau neaparat sa intru pe contul lui de Fb sa verific, ultimele mesaje de la el le-am citit pe sarite si le-am sters definitiv, am un coleg nou la munca si impartim acelasi Pc si nu vroiam sa-mi citeasca mesajele cand plecam in pauza de masa 30 min. sau cand fumam sad Am reusit sa-i schimb parola si mailul la fb dar are activata functia cu codul pe sms si nu pot accesa, o sa fac maine o copie falsa de buletin cu poza lui si specificatia ca am pierdut telefonul.

Varsta : 33

Vezi profilul utilizatorului http://steamcommunity.com/id/alexclaudiu2003

Sus In jos

biggri Dumnezeu sa-l ierte :(

Mesaj Scris de VooDoo la data de Mier Mar 16, 2016 12:30 am

Miaunel pentru mine a fost un adevarat prieten chiar daca unii il considerau  un ciudat, el ma ajutat de foarte multe ori cand aveam probleme cu pc-ul, a fost cel mai bun prieten de pe svr, uneori intram pe svr mai mult de dragul lui, faceam caterinca amandoi, nu pot sa uit cand ne luam la intrecere pe svr-ul de gg, cand am aflat vestea nu am crezut nici o secunda pana nu l-am intrebat din nou pe Alex, daca eram mai aproape de Ploiesti as fi mers la inmormantarea lui dar cum si eu muncesc si ne desparte cateva sute de km sincer regret si o spun din suflet, niciodata svr-ele no sa mai fie la fel fara el, poate daca stiam de la inceput povestea lui, poate as fi incercat sa-l imbarbatez, sa-l fac sa uite de rautatile altora, niciodata nu e bine sa razi de un om care e mai firav de fire, regret enorm pierderea lui, zilele astea m-am gandit numai la el sad, Dumnezeu sa te ierte Mariane sad

Varsta : 29
Localizare : iasi

Sus In jos

Mesaj Scris de play.miaunel la data de Mier Mar 16, 2016 11:15 am

cand intrasera miaunel pe servar imi zice.a play4fun da tu nu manaci nu boss ca vreu sa fiu langa tine mereu si mai ales cand a-l faceam cu arma mereu zice-a play dute drak ca mereu cand ma vezi imi da-i mereu arma da dece eu zic acolo pentru ca esty un preten foarte bun si sti ca nu avem voie sa face.m te-am daca aveam voie nu iti mai dadea-m arma si mai ales cand in cepeai sa ma in juri si toate cele eu radeam si nu iti spuneam nimik pentru ca erai un tovaras foarte bun cu mine si cu toti ce-i care te-in jurau pe la spate eu ma lua.m de iei singuri mei prieten esti tu alex voodoo ana dry raluka alexandra hiena toti cu ce-i care ma intelegeam de minune de asta am venit pe servar sa imi de mult timp imi darueam un prieten asa de bun ca tine miaunel tu esty singurul nostru prieten si vefi pe vechi prietenul nostru ce-l mai bun amin frate miaunel
play.miaunel

Sus In jos

Mesaj Scris de play.miaunel la data de Mier Mar 16, 2016 11:25 am

crying crying crying crying crying crying
play.miaunel

Sus In jos

Mesaj Scris de play.miaunel la data de Mier Mar 16, 2016 11:36 am

si nu te voi uita nici odata prieten drag miaunel va promit la tuturor cat o sa mai pot si eu sa jok si eu nu o sa ma las de servar nici odata si mai ales ca me-am imi facusem si eu prieteni buni si eu ori cine a suferit in viata asta ce sa faci asta ne e soarta toti suferim nu e unu care nu sufera ba la munca ba din dragoste ba de probleme de sanatate sau eu stiu nu e nici unu sanatos cu toti suferim mai ales ca am perdut un prieten drag ca miaunel .......nu mai stiu ce sa mai zic ce sa mai cred sincer imi pare foarte rau ma gandesc mereu la miaunel cher daca eu ramasesem fara admin tot la miaunel ma gandesc tu esty si vei fi prietenul meu si mai ales duminica sabata cand ma duc la biserica iea prind cat o lumanare amin prieten drag
play.miaunel

Sus In jos

Mesaj Scris de Alexa la data de Mier Mar 16, 2016 4:05 pm

Intram pe forum de 5 ori pe zi,dar nu am putut sa scriu nimic. Nici acum nu prea pot,pentru ca nu îmi vine sa cred. Îmi vine sa îi dau mesaj lui Miau,și aștept sa răspundă sa îmi zică ca este bine și nu are nimic. O sa ne lipsească chiar mult. Dar el va fii mereu cu noi. Dumnezeu sa îl odihnească. sad sad sad
Alexa

Varsta : 23

Sus In jos

Mesaj Scris de spin la data de Mier Mar 16, 2016 4:22 pm

Cand am avut server-ul CSX, Miaunel a fost bucuros sa il primeasca in comunitate. Avand incredere in el i-am dat si admin stiind ca o sa faca o treaba buna. Daca se intampla ceva cu vreun admin mai rebel, el nu sarea sa actioneze, imi spunea mie totul si ma indruma cum sa imbunatatesc server-ul, ma ajuta cu sfaturi cu reclama, se vedea ca isi da interesul, se vedea ca este un om bun. Cand i-am incredintat admin pe server, de curiozitate am aflat ca are acceasi parola si pe server-ul de zombie, nu am incercat sa vad si pe forum sau altceva. Nu m-am atins sa fac ceva necurat chiar si atunci cand am inchis server-ul din motive personale si el mi-a sters cont-ul, nu m-am gandit o clipa sa fac ceva rau, pentru ca el a fost sincer cu mine. Ne-am impacat si atunci si el m-a inteles, respect pentru munca lui pentru care se chinuia. Fara el si alex zmbio nu era ce este acum. Suflet-ul tau sa se odihneasca in pace Miaunel !

Varsta : 24
Localizare : Bucharest

Vezi profilul utilizatorului http://steamcommunity.com/id/spincs24

Sus In jos

Mesaj Scris de DRYincing la data de Mier Mar 16, 2016 7:10 pm

Au trecut trei zile si inca nu imi pot scoate din minte faptul ca Marian nu mai este printre noi. Sincer, nu imi vine sa cred ca s-a putut ajungi aici. Nu am vorbit asa mult cu el incat sa-l cunosc asa de bine. Dar din micile conversati pe care le-am avut pe facebook, mi-a aratat ca esti un om de care noi avem nevoie. In ultima vreme am vrut sa-l intreb de ce nu mai intra pe servar, daca este bine, dar nu am facut-o, crezand ca-l voi deranja. Acum regret ca nu am facut-o.
Dumnezeu fie cu tine, Marian!
Ai grija de tine!
Te respect! love struck
DRYincing

Localizare : Targu-Jiu

Sus In jos

Mesaj Scris de nicoleta la data de Mier Mar 16, 2016 10:32 pm

O mare pierdere sad un om extraordinar , orice problema avea putea sa rezolve in alt fel decat asa sad
Odihneasca-se in pace sad
nicoleta

Varsta : 23

Sus In jos

Mesaj Scris de Petrisor la data de Joi Mar 17, 2016 12:28 pm

Miau , nuu pot sa cred! sad a fost tovarasul acestui joc ! Un om excelent! Ramai cu bine ,! nail biting
Petrisor

Sus In jos

Mesaj Scris de AndreiBT la data de Joi Mar 17, 2016 2:57 pm

Odihneasca-se in pace

Localizare : Botosani

Sus In jos

Mesaj Scris de MoTaNNNeL la data de Lun Apr 04, 2016 1:48 am

Nu imi vine sa cred ce citesc. Am intrat pe forum dintr-o intamplare si am crezut ca postul este o gluma proasta. Pur si simplu nu imi vine sa cred s-a stins. A fost un om darnic, intelegator si glumet. Imi doresc sa fi avut posibilitatea de a veni in Romania si de a-l intalni personal, dar din pacate nu s-a putut in ultimii 4-5 ani de cand ne cunoastem.
Odihneasca-se in pace...
MoTaNNNeL

Varsta : 19
Localizare : Germania

Sus In jos

Mesaj Scris de SleXx2 la data de Lun Apr 04, 2016 1:56 am

Buna ziua tutror,

sunt SleXx2, nu toti ma cunosc, dar uni poate isi aduc aminte de mine, in special Marian si'ar aduce aminte de mine. Chiar astazi vorbeam cu Motanel ( Tot vechi admin ) de server si de Miau si uite ce aflam. Sincer sa fiu, nu am crezut pana nu am citit toate comentariile. Eram socat si inca mai sunt. Parca nu este real ce aud. Miau cel activ si plin de viata, care era un admin jos palaria, se inplica in toate si cu el am facut si multe... sa aud ca el nu mai este... chiar ma atins sincer sa fiu. Nu ma asteptam la asta, chiar nici nu mi'a trecut prin cap asta. Pe 15Februarie am scris cu el, dar.... acuma doar putem sa ne gandim la el. Condoleante familiei, dumnezeu sa il ierte. Si pentru mine, el ramane pe mult timp in minte.

Si prin asta, sa fie si o lectie... sa avem grija ce facem cu vorba si fapta si sa facem mereu ceva inpotriva unei situati ca a lui. Chiar sa nu aiba pe nimenea.... la asta nu ma gandeam. El era ala care vorbea pe aici si era prieten cu toti............ Si Alex... mesajul tau chiar a fost emtional si stiu ca erati prieteni foarte buni. Chiar voi ati reusit ce multi isi doresc, sa ramaneti in mintile multor persoane. Respect tuturor in special lui Alex si lui Terminatorul... sad Trista povestea.

Odihneasca-se in Pace.
SleXx2

Varsta : 21
Localizare : Cologne

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Sus

Permisiunile acestui forum: