Propunere

In jos

biggri Propunere

Mesaj Scris de Ready ? la data de Lun Apr 11, 2016 12:56 pm

Propun ca la fiecare reclamatie fie ca e pt un admin fie ca e pt un player sa se specifice clar regula incalcata. si la descrierea situatiei sa fie maxim 2-3 randuri .... Unii playeri bat campii la reclamatii si nu-si au rostul . asa ar fii mult mai simplu la o reclamatie.. in cazul in care nu respecta aceasta propunere (daca va fi aprobata) sa fie atentionat pe forum sau sa primeasca ban . happy astept si alte pareri... batting eyelashes thumbs up
Ready ?

Varsta : 18
Localizare : Galaţi

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

biggri Re: Propunere

Mesaj Scris de Alexa la data de Lun Apr 11, 2016 3:55 pm

Ăstia fac reclamatii aiurea. Dar sa mai citească regulamentul sa zică motivul. Nu o sa respecte nimeni :o3
Alexa

Varsta : 23
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Mesaj Scris de AndreiBT la data de Lun Apr 11, 2016 9:01 pm

Fain

Varsta : 26
Localizare : Botosani

Sus In jos

Mesaj Scris de DRYincing la data de Mar Apr 12, 2016 9:37 am

Misto
DRYincing

Varsta : 20
Localizare : Targu-Jiu

Sus In jos

Mesaj Scris de Popix. la data de Mar Apr 12, 2016 6:33 pm

Adica daca unu face o reclamatie si fiind "boot" ca nu stie sa faca SS si copiaza din consola 30 de randuri sa primeasca ban happy)) cea mai aiurea propunere care am auzito, nu sunt ei vinovati daca nu ii duc capu sa faca SS si sa puna ca dovada, nu sau nascut invatati le trebuie putin ajutor si gata, dar propunerea asta sa ia ban cine posteaza mai multe randuri nu Cred ca o sa existe vreodata, sorry parerea mea e ca e o propunerea de tot cacatu
Popix.

Varsta : 32
Localizare : Italia

Sus In jos

Mesaj Scris de DRYincing la data de Mar Apr 12, 2016 8:18 pm

Are dreptate Popix.
DRYincing

Varsta : 20
Localizare : Targu-Jiu

Sus In jos

Mesaj Scris de Ready ? la data de Mier Apr 13, 2016 1:58 pm

In primul rand popix... nu ai inteles propunerea .
in al doilea rand dovada e dovada si descrierea situatiei e descrierea situatie . 2 chestii total diferite . dovada poate fi cat te se poate de lunga . descrierea sa fie mai mica .. la asta m-am referit . si sa zica clar ce regula a incalcat adminul respectiv . dar mna... si cu atentionarea pe forum ... daca nu esti in stare sa faci ordine pe forum nu mai fa pe administratorul. ca nu esti nici pe jumate cat miaunel.. in fine nu mai vorbim despre asta . m-am referit ca la playerii care incalca regula si nu respecta modelul reclamatiei sa fie atentionati cumva.. nu ban direct . :l
Da lasa frate asa.. inchide topicul ca nu-ti convine nimic de la mine. tot ce e de la mine e prost.tot ce fac eu e prost... fa ce te duce pe tine capu . bafta ! happy multumesc frumos pt intelegere.
Ready ?

Sus In jos

Mesaj Scris de Popix. la data de Mier Apr 13, 2016 5:58 pm

Nu fac frate pe administratoru si nici nu vreau sa fac curatenie dar mam saturat sa tot vad amenintari di alte cacaturi, nu sunteti in stare sa aveai grije de adminu vostru uni din voi, fiecare care are admin sa isi vada de al lui nu sa sariti toti pe unu, si Wolf gandeste la fel tine cu plaiery ca nu au nici o potere, nu trebuie sa profitam ca avem admin, eu nu am treaba cu nici un admin pe server dar daca tu crezi ca pt 50 lei cat ai donat poti face ce vrei pe server te inseli, nu stiu cine tear lasa sa faci ce vrei, cand nu aveai admin ereai mai de treaba acum am vazut in poze cum faci pe server, nu stiu de ce uni va schimbati total dupa ce luati admin....
Popix.

Varsta : 32
Localizare : Italia

Sus In jos

Mesaj Scris de Ready ? la data de Mier Apr 13, 2016 9:24 pm

Popix. a scris:Nu fac frate pe administratoru si nici nu vreau sa fac curatenie dar mam saturat sa tot vad amenintari di alte cacaturi, nu sunteti in stare sa aveai grije de adminu vostru uni din voi, fiecare care are admin sa isi vada de al lui nu sa sariti toti pe unu, si Wolf gandeste la fel tine cu plaiery ca nu au nici o potere, nu trebuie sa profitam ca avem admin, eu nu am treaba cu nici un admin pe server dar daca tu crezi ca pt 50 lei cat ai donat poti face ce vrei pe server te inseli, nu stiu cine tear lasa sa faci ce vrei, cand nu aveai admin ereai mai de treaba acum am vazut in poze cum faci pe server, nu stiu de ce uni va schimbati total dupa ce luati admin....

Lasa frate... sa fie asa cum spui tu...Nici nu intrii pe sv dar totusi te bagi . nu stii despre ce e vorba dar vorbesti . probabil WoLF stie ce playeri avem noi pe sv ... si de asta e asa dur . oricum nu stiu ce parere ai tu despre mine dar nici nu-mi pasa sincer sa-ti spun . Tu faci diferete intre admini... Si aici nu ma poate contrazice nimeni . Crezi ca sunt aici sa isi bata braileanu ala salamu de mine sau sa-i spuna ALEXANDREI sa stea in genuchi :l frate un admin trebuie sa fie respectat . si sa aiba putina demnitate .
Ready ?

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

Permisiunile acestui forum: