Propunere scoatere bug!

In jos

biggri Propunere scoatere bug!

Mesaj Scris de Roby^^GR la data de Vin Apr 15, 2016 1:45 am

Pe mapa zm_1mp3k_v1 unde se afla sticla aia exista un bug care pe mine ma deranjeaza foarte tare.Cand sunt in interior zombi pot intra folosinduse de acest bug,plantand laserele deasupra sticlei unul langa altul in fata lui. Uitandute in jos si apasand tasta i=/stuck te teleporteaza inauntru sticlei. Il rog pe Alex daca poate sa scoata acest bug.Astept si parerea altor admini. Multumesc anticipat! thinking happy
https://imgur.com/h44HUku
https://imgur.com/iOAguXE
https://imgur.com/EJ8Fq2r
Roby^^GR

Varsta : 22
Localizare : Brasov

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

biggri Re: Propunere scoatere bug!

Mesaj Scris de AndreiBT la data de Vin Apr 15, 2016 2:34 am

1. Dacă ştii cum să pui lm-ul , nu mai intră zm-ul la tine !
2.Bug este şi acea fază , în care tu faci block la zm cu laser la intrare
3.Nu se poate face nimic în privința hărților care au bug
Acum e întrebarea , te încurcă aşa tare când stai şi faci măgării la rank happy) ? Şi apropo , merci că încerci să îmi copii avatarul !

Varsta : 26
Localizare : Botosani

Sus In jos

Mesaj Scris de K1 la data de Vin Apr 15, 2016 10:57 am

1. Roby daca vrei sa nu te mai ia zm , pui laser la , lung dar trb sa mai fie cineva cu tine , pui lasere la , lung si 2 pe mijloc si nu te mai face nimeni !
2.Nu este doar pe mapa aia este si pe zm_fortuna la fel , dar voi nu stiti sa faceti si va este ciuda ca va ia altii !
3.Nu ai ce sa le faci la hartile respective !

Varsta : 24
Localizare : Craiova, Dolj, Romania

Vezi profilul utilizatorului http://steamcommunity.com/profiles/76561198142205410

Sus In jos

Mesaj Scris de Roby^^GR la data de Vin Apr 15, 2016 12:39 pm

1. Andrei BT daca stau noaptea la miezul noptii dupa 12 asta nu inseamna ca fac magarii cu rancul,nu imi interzice nimeni sa stau noaptea sa ma joc pe server,eu stiu ca daca faci te-am se cheama magarie la rank,daca joci corect indiferent ca este un player pe server asta nu este magarie.Nu ai sa ma vezi pe mine niciodata ca fac te-am pe server,puteti sa veniti sa ma urmaresti daca asta credeti voi despre mine ca fac magarii la rank,este doar un joc nu trebuie sa ne certam intre admini,decizia me-a este sa ne intelegem unii cu altii ca facem comunitatea asta de tot rahatul.
2. Pozele de profil difera intre ele,poza ta e mai decolorata ca me-a,este mai inchisa la culoare.Pot sa imi pun ce poza vreau eu fratie de profil,fara suparare.
3. Respecta si vei fi respectat,vorba lu K1. winking phbbbbt

Ultima editare efectuata de catre Roby^^GR in Vin Apr 15, 2016 12:54 pm, editata de 1 ori
Roby^^GR

Sus In jos

Mesaj Scris de Alexa la data de Vin Apr 15, 2016 12:51 pm

Nu are ce sa se facă cu bug'ul de pe mapa aia. Trebuie sa știi cum sa pui lm'urile.
Alexa

Varsta : 23
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Mesaj Scris de Roby^^GR la data de Vin Apr 15, 2016 12:52 pm

Am inteles Alexandra.Mersi! kiss
Roby^^GR

Sus In jos

Mesaj Scris de AndreiBT la data de Vin Apr 15, 2016 12:59 pm

Roby^^GR a scris:1. Andrei BT daca stau noaptea la miezul noptii dupa 12 asta nu inseamna ca fac magarii cu rancul,nu imi interzice nimeni sa stau noaptea sa ma joc pe server,eu stiu ca daca faci te-am se cheama magarie la rank,daca joci corect indiferent ca este un player pe server asta nu este magarie.Nu ai sa ma vezi pe mine nici-odata ca fac te-am pe server,puteti sa veniti sa ma urmaresti daca asta credeti voi despre mine ca fac magarii la rank,este doar un joc nu trebuie sa ne certam intre admini,decizia me-a este sa ne intelegem unii cu altii ca facem comunitatea asta de tot rahatul.
2. Pozele de profil difera intre ele,poza ta e mai decolorata ca me-a,este mai inchisa la culoare.Pot sa imi pun ce poza vreau eu fratie de profil,fara suparare.
3. Respecta si vei fi respectat,vorba lu K1. winking phbbbbt
Tu încerci să fii ceea ce nu eşti ,te foloseşti de ide titatea altora ! Nu uita că te-ai dat drept şi ZmBi , xBoX ca să poți obține adminul din nou aici. Nu am nimic împotriva , fiecare e liber să facă ce vrea , dar nu repeta greşelile din trecu ! Respectul nu ți-l câştigi dacă te dai drept altcineva , încearcă să fii bărbat şi să răspunzi pentru faptele tale . Încearcă să fii tu şi să te porți frumos şi nu v-avea nimeni nimic cu tine. Cu toții facem greşeli , nu s-a născut nimeni învățat , dar când încerci să minți şi să ne iei de proşți nu rezolvi nimic ! ( că tot vorbeşti de respect).

Sus In jos

Mesaj Scris de Roby^^GR la data de Vin Apr 15, 2016 1:57 pm

Am inteles AndreiBT,am sa fiu un om respectuos si regret ce am facut in trecut,promit ca nu se va mai intampla si am sa vb frumos cu toata lumea,vreau sa ma inteleg cu toti adminii cat si cu playeri. Multumesc anticipat! happy big grin
Roby^^GR

Sus In jos

Mesaj Scris de AndreiBT la data de Vin Apr 15, 2016 2:29 pm

Iar dacă te-ai lămurit în privința bug-ului am să dau tc
TOPIC INKIS